background

   Asistan Medikal  Tibbi ürünler tasarlamak ve üretmek için 2000 yılında Gaziantep-Türkiye’ de kurulmuştur. Özellikle Alerji ve Astım Teşhisi alanında kullanılan tek kullanımlık geniş bir ürün yelpazesi tasarlamaya ve üretmeye odaklanmıştır.
Medblue Allergy ve Medblue Lifesciences  markaları ile ana faaliyet alanı, alerjik hastalıkların teşhişi ve önlenmesi için Deri Prick Test Aplikatörlerinin geliştirilmesi, Solunum Test ekipmanlarının üretimi ve dağıtımı olmuştur.

Saygın profesyonel bir deneyimden gelen geniş bir ürün portföyüne sahip Asistan Medikal, her yıl yeni ürün ve modeller ekleyerek ürün gamını geliştirmektedir. Tesislerinde Class 10.000 ve 100.000 Temiz Odaları içerisinde yürütülmekte olan üretim süreçlerinin tümü ISO 9001, ISO 13485 ve CE Standartlarına uygun olarak yönetilmekte ve izlenmekte olan Asistan Medikal, kendi bünyesinde barındırdığı ve yüksek kapasiteli entegre otomasyon parkuru ile güvenilir ve sürekli bir üretim kalitesinde hizmet vermeyi birincil hedef olarak belirlemektedir.

Aynı zamanda uluslararası alanda tanınmış üreticilere ve markalara OEM üretim hizmeti de vermekteyiz. Kendi Markasını Etiketleme, hacimli üretim ve diğer üretim seçenekleri servis opsiyonlarımız arasındadır.

Asistan Medikal “Medblue Allergy” ve “Medblue lifesciences” markalarıyla, müşteri talebine en hızlı şekilde cevap vererek; deneyimli bir yönetim ekibi ve eğitimli çalışanları tarafından benimsenmiş yeni nesil teknoloji, toplam kalite yönetim sistemi, inovasyon ve yalın üretim ilkeleriyle küresel pazardaki kilit oyunculardan biri olma hedefine doğru hızla ilerlemektedir.

Asistan Medikal bunu, müşteri ihtiyaçlarını kişiye özgü bir yaklaşımla, müşterilerinin daha düşük maliyet ve daha iyi sonuç talep eden bir ortamda hiç yorulmadan daha iyi anlamak için yapıyor.

Sağlık hizmeti sunucularının en iyi şekilde performans göstermelerine yardımcı olmak için en sağlam ürün portföyünü ve  çözümlerini sunmaktadır.

Asistan Medikal ailesinin en önemli özeliği tasarım süreçlerinden patentine,kalıplarından üretim ekipmanlarına ve montajına kadar tamamının yerli olmasıdır.Kısacası ürünlerimiz ''Designed and Made in Turkey'' dir.   

Emeğinize ve insan  sevinize en derin minnet ve saygılarımızla...

Bizden Haberler